top of page
rab.jpg
iso_9001.jpg
RABAUD jest firmą rodzinną  , zarządzaną dziś przez już drugie pokolenie, która pozostaje wierna swoim zasadom od 1980 roku.
Wszystkie jej inicjatywy mają na celu dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów i usług pozwalających na optymalizację zwrotu z inwestycji.

Uzyskanie w 2010 roku certyfikatu ISO 9001 jest pomyślną realizacją inicjatyw jakościowych firmy od wielu lat, mających na celu satysfakcję i zdobycie lojalności naszych klientów.
Poprzez ten certyfikat RABAUD zobowiązuje się do zaproponowania Państwu:
Stała oferta nowych produktów.
new.png
Dysponując ponad 55 patentami i 10-osobową sekcją badawczo-rozwojową, RABAUD SAS umieścił innowacje w centrum swojej strategii.
W ten sposób każdego roku powstaje od 5 do 10 produktów, które powstają na podstawie wymagań klientów, naszej wiedzy i doświadczenia w terenie. Ta strategia pomaga nam ujrzeć światło dzienne.
Przestrzeganie terminu dostawy.
transport.png
Firma RABAUD SAS dysponuje własną flotą samochodów ciężarowych i kierowców. Nasze ciężarówki przemierzają francuskie drogi i kraje sąsiadujące, aby dostarczyć na czas 11 000 maszyn produkowanych każdego roku.
Kierowcy ciężarówek oferują klientom również dodatkową usługę, demonstrując maszynę (uruchamianie, odpowiadanie na pytania).
Zadowolenie ze wsparcia technicznego .
assistance.png
Dzięki 14-osobowemu zespołowi nasze wsparcie techniczne osobiście poprowadzi Cię w zakresie użytkowania i konserwacji Twojej maszyny, a także doradzi w zakresie części zamiennych do wymiany. RABAUD zobowiązuje się do zaoferowania wszelkich przydatnych informacji na temat Państwa maszyny; to jest poddane precyzyjnym odniesieniom.
Przestrzeganie terminów dostaw części zamiennych .
reglages.png
Dzięki ponad 12 000 referencji części zamiennych, z których większość znajduje się w magazynie, oraz korzystnym partnerstwom z przewoźnikami (transport ekspresowy, usługi kurierskie), RABAUD SAS jest idealnym partnerem w zakresie zakupu części zamiennych i akcesoriów.
RABAUD SAS zobowiązuje się do wysłania części, które zostałyby zamówione przed godziną 15:00, tego samego dnia (w zależności od dostępności).
Poszanowanie aktualnych standardów .
ISO.png
RABAUD SAS zobowiązuje się do dostarczania wszelkich maszyn i części zamiennych w całości zgodnie z najsurowszymi przepisami. Dlatego oferujemy korzystanie z maszyn z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu łatwości użytkowania i konserwacji.
Poszanowanie karty ochrony środowiska .
arbre.png
Nasz zakład produkcyjny, z siedzibą w regionie Vendée, jest zaangażowany w poszanowanie środowiska, wszyscy nasi pracownicy to wykwalifikowani rzemieślnicy, dlatego wykorzystują ten proces do sortowania i recyklingu odpadów. Nasz zakład produkcyjny posiada 2 jeziora, które filtrują wodę deszczową. Nasze różne etapy produkcji poddawane są bardzo rygorystycznym kontrolom zgodnym z normą środowiskową ISO 9001.
Sieć dealerów na całym świecie .
france.png
Aby lepiej Ci służyć, RABAUD SAS zbudował sieć handlową na całym świecie. Wszyscy nasi sprzedawcy uczestniczą w kursach dotyczących naszych produktów, dzięki czemu mogą zapewnić najlepsze wsparcie handlowe i techniczne. Dział handlowy RABAUD jest do Państwa dyspozycji przez cały rok, a także jest obecny na wielu wystawach.
bottom of page